Vybavení do domu - kuchyně, obývací pokoj, salon a další
 

Žaluzie

Těšíte se na teplé jarní a letní počasí, avšak rádi se schováte před někdy až příliš hřejícími slunečními paprsky do stínu? Ideálním pomocníkem se Vám v tomto případě mohou stát žaluzie od společnosti Proklima. Žaluzie přijdou vhod také kdykoliv ve chvíli, kdy nechcete, aby se Vám zvenčí díval někdo do prostor Vašeho domova. Použít je můžete také kdekoliv, kde je k dispozici klimatizace, neboť nepomáhají pouze při regulaci světa, ale také vzduchu. Žaluzie je možné označit také za jakýsi módní doplněk každého interiéru. To je možná také jeden z důvodů, proč jsou vyráběny hned z několika materiálů.

Velmi oblíbeným materiálem je zejména látka, která představuje typický materiál zejména pro výrobu vertikálních žaluzií. Dále se můžeme setkat s kovovými i dřevěnými žaluziemi. Přičemž dřevěné žaluzie vyžadují větší pozornost při jejich údržbě.  Žaluzie si můžete nechat nainstalovat jak zvenčí, tak zevnitř. Venkovní žaluzie se obvykle vyrábějí z hliníku a je možné je ovládat jak ručně, tak motoricky.

Díky venkovním žaluziím od společnost Proklima můžete udržet i v těch největších vedrech v interiéru příjemnou teplotu. Oproti tomu vnitřní žaluzie mohou mít buď kovovou, nebo bambusovou konstrukci. V www.zaluzie-proklima.cz si můžete podle vlastních přání objednat vnitřní žaluzie nejrůznějších hliníkových lamelů, šířek i pevností. Lamely na Vašich nových žaluziích mohou být jak hliníkové perforované, tak bambusové. Kvalitní žaluzie by měly být součástí každé domácnosti, pořiďte si je také Vy a vytvořte si domov svých snů.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

18. 03. 2014