Vybavení do domu - kuchyně, obývací pokoj, salon a další
 

Vzduchotechnika Praha

Společnost KSK Vzduchotechnika a klimatizace disponuje bohatou nabídkou klimatizace, vzduchotechniky a teplených čerpadel. Tato společnost dodává a provádí montáže vzduchotechniky, klimatizací a chlazení a s tím také velmi úzce spojené práce návrhů a realizací. Na této webové adrese najdete bližší informace k jednotlivým službám KSK www.kskpraha.cz/vzduchotechnika.html.

KSK Vám zboží nejen dodá, ale také namontuje, případně provede záruční a pozáruční servisní činnosti. Se vzduchotechnikou Praha získáte kvalitní úpravu vzduchu a také jeho přepravu. Tyto služby lze použít jak pro domácnosti, tak pro různé firemní účely. Díky vzduchotechnice Praha získáte ideální podmínky pro pobyt osob v uzavřených místnostech, v bytech, rodinných domech, koupelnách, WC i kuchyních. V bytech a rodinných domech je nezbytné zajistit cirkulaci vzduchu místnostech jako je koupelna, WC či kuchyně. Oproti tomu v komerčních budovách je nezbytné zajistit odvětrávání všech pobytových prostor. U vzduchotechniky je možné zvolit doplňkové funkce.

Můžete si vybrat vzduchotechnické jednotky s chlazením, nebo vzduchotechnické jednotky s rekuperací nebo vzduchotechnické jednotky s teplovodním, elektrickým ohřevem. V případě, že si zakoupíte vzduchotechniku u této společnosti, získáte nejen nové zboží, ale také v ceně montáž a servis vzduchotechniky. Zejména v letních horkých dnech si jen málokdo dovede představit pracovat bez kvalitní klimatizace. S klimatizací Praha získáte i v těch největších vedrech příjemné prostředí pro pobyt v zaměstnání.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

11. 12. 2013