Vybavení do domu - kuchyně, obývací pokoj, salon a další
 

Vybavte dům útulně kvalitním kusovým kobercem

Konečně se stavba Vámi vysněného rodinného domu blíží ke konci a nyní na Vás čekají radosti v podobě vybavení jednotlivých místností? Pravděpodobně již máte jasno o tom, jak by měly pokoje vypadat. Nyní však stojíte před volbou, jak je zútulnit tak, abyste se doma cítili co nejvíce nejpohodlněji.

Kde koupit červené kusové koberce?

Kvalitní kusové koberce umí dodat pokojům pravý šmrnc i dojem hřejivosti. Jeho barvu můžete volit podle celkového designu místnosti. Lidskému oku jsou příjemné především pastelové barvy, avšak vsadit můžete také na osvědčenou klasiku. K těm bezpochyby především v obývacích pokojích patří červená barva. Kusové koberce v červené barvě můžete za příznivou cenu pořídit v e-shopu společnosti Vopi. V nabídkovém katalogu najdete luxusní červený kusový koberec s vysokým vlasem i extravagantní koberce s geometrickými vzory. Ke snadnějšímu vyhledávání můžete použít nový korfigurátor. Pomocí kategorie volba barvy, vzoru, materiálu, výška vlasu a třída Vám jednodušší práci s hledáním vysněného koberce.

Nepřehlédněte ani nabídku na nášlapy na schody

Sortiment moderních kusových koberců za výhodnou cenu doplňují nášlapy na schody. Vybírat je můžete zde www.vopi.cz/naslapy-na-schody/. Ty slouží jako zábrana před poškozením a opotřebováním schodů i jako ochrana před uklouznutím. K ještě lepší ochraně slouží opatření pevnou hranou. Díky ní nášlapy drží pevnější tvar. Nášlapy na schody jsou opatřeny samolepící páskou, která jedinečně přilne ke každému typu schodů. Moderní design dodává nášlapům na schody lemování obšitím. Také tento typ koberců lze vybírat podle barev a tvarů.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

19. 10. 2018