Vybavení do domu - kuchyně, obývací pokoj, salon a další
 

Rady pro výběr kvalitního schodiště

Srdcem každého domu v amerických filmech je jeho schodiště. Velké, kvalitní a krásné. V České republice jsme zvyklí umisťovat schodiště do rohů a na nenápadná místa. Pojďme se inspirovat a pořiďme si schodiště, které se stane nepřehlédnutelnou dominantou vašeho domova. Problém může vyvstat v menších domech s nižšími rozměry. Zde nezbývá nic jiného, než schody umístit do míst, kde budou zabírat nejméně prostoru. I tak si ale můžete nechat postavit kvalitní a jedinečné schodiště, které se vám bude líbit. Výběr toho pravého schodiště je dlouhý proces, který nelze uspěchat. Dbát byste měli zejména na kvalitu schodiště.
Jaké jsou základní typy interiérových schodišť? Klasikou a nejoblíbenějším typem schodišť v interiérech jsou dřevěná schodiště. Masivní dřevěná schodiště jsou pro zákazníky velmi atraktivní i dnes. Další možností jsou kombinovaná schodiště, které opravdu kombinují to nejlepší z dvou typů schodišť – dřevěných a kovových. S kovovými schodišti jste se nejčastěji mohli setkat v exteriérech. Dnes se některé prvky kovových schodišť dostávají také do interiérů a to právě prostřednictvím kombinovaných schodišť. Prohlédněte si jednotlivé typy schodišť a sami se rozhodněte, který druh vám více vyhovuje a bude se více hodit do vašeho interiéru. Schodiště by vám vždy mělo vyhovovat po všech stránkách.
Kombinovaná schodiště jsou mezi zákazníky stále oblíbenější. Originální provedení kovových schodišť vám nabízí společnost SWN Moravia s.r.o.. V nabídce naleznete až patnáct katalogových návrhů. SWN Moravia je navíc schopna kdykoli reflektovat vaše další návrhy či připomínky. Každé vyrobené schodiště je tak unikátní. Návrhy jednotlivých schodišť naleznete na internetové adrese http://www.swn-schody.cz/. Zde je dostupný také kompletní katalog produktů a příslušenství. K dispozici jsou také fotografie schodišť v různých interiérech. SWN Moravia vyrábí kvalitní schodiště, které nabízí nejen v České republice, ale také v Rakousku.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

29. 10. 2013