Vybavení do domu - kuchyně, obývací pokoj, salon a další
 

Prodej bytu Karlovy Vary

Rozhodli jste se s partnerem pro společné bydlení v Karlových Varech a rádi byste si v této lokalitě koupili byt? Vaše nové bydlení v Karlových Varech můžete hledat prostřednictvím prodeje bytu Karlovy Vary.

Město Karlovy Vary bylo založeno v roce 1350 Karlem IV. Karlovy Vary jsou významným lázeňským střediskem, kam každoročně míří stovky nejen tuzemských turistů, ale také hosté ze zahraničí. Pracovní uplatnění v Karlových Varech můžete najít nejen v oblasti lázeňství, ale také ve sklářském a potravinářském průmyslu.

Karlovy Vary a jeho okolí jsou obklopeny obdivuhodnými památkami i zelenými parky. Karlovy Vary se mohou pochlubit také bohatým kulturním programem. Nejproslulejší společenskou událostí je Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, který každoročně láká příznivce kinematografie z celého světa. Kolonády s minerálními prameny lákají k romantickým vycházkám i procházkám s kočárky.

V Karlových Varech si na své přijdou také příznivci sportu. V Karlových Varech se rozprostírá první golfové hřiště v České republice i tenisové kurty. S hledáním nového bydlení Vám velmi rádi pomohou pracovníci internetové realitní kanceláře Eurobydleni.cz, které najdete na této webové adrese www.eurobydleni.cz/byty/prodej/.

K výběru jsou zde různě prostorné byty v rozmanitých lokalitách Karlových Varů. U každého inzerátu najdete podrobné informace o prodávaném bytu i kontakt na makléře. Inzerát informuje také o adrese, na které se byt nachází. Internetový portál Eurobydleni.cz nabízí dvě varianty bytů a to byty ve starší zástavby i byty po rekonstrukci. Internetový portál Eurobydleni.cz Vám pomůže najít byt podle Vašich představ!

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

30. 05. 2016