Vybavení do domu - kuchyně, obývací pokoj, salon a další
 

Přírodní linoleum od Meister

Rádi byste si zrekonstruovali Váš obývací pokoj a zaměřili se také na výměnu podlahy? Linoleum od společnosti Meister se může stát Vaší vysněnou podlahou. Linoleum dnes opět těší velké oblibě. Přispívají k tomu také jeho vlastnosti, neboť nejen, že je linoleum cenově přijatelnou možností, jak si zútulnit Vaši domácnost, ale také se velmi dobře udržuje. Kromě toho velmi dobře tlumí hluk. PVC podlahy – linoleum disponují také vysokými voděodolnými vlastnostmi.

Linoleum můžete umístit nejen do obývacího pokoje, ale také do koupelny, kuchyně i dětského pokoje. Je nutné však upozornit, že linolea nejsou ideální pokrývkou podlahy ve vlhkých místnostech. Naopak jsou linolea vhodná také do kanceláří, čekáren a butiků. Zkrátka využití linolea je všestranné.

Přírodní linoleum od společnosti Meister je vyrobeno z korku, který se získává z kůry korkového dubu. Základní surovinou, ze které je přírodní linoleum vyrobeno je lněný olej. Zahřátá směs se poté lisuje na osnovu a nechá se patřičnou dobu zaschnout. Požadovaný poměr tvrdosti a pružnosti dosahuje přírodní linoleum v sušící komoře. Nakonec je na přírodní linoleum položen žlutý odstín, který při působení slunce zaniká. Po položení linolea ve Vašem obývacím pokoji získá tento druh pokrývky svou jedinečnou barvu. Více informací k linoleím od společnosti Meister se dovíte na této webové adrese www.meister-podlahy.cz.

Linoleum patří k oblíbeným pokrývkám podlah také proto, že je velmi dobře omývatelné vodou i běžnými dezinfekčními prostředky. 

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

26. 03. 2015