Vybavení do domu - kuchyně, obývací pokoj, salon a další
 

Přírodní linoleum a jeho výhody pro domácnost

Stavíte dům a rádi byste si do Vašeho nového domova rádi nechali položit kvalitní přírodní linoleum? Navštivte internetovou prodejnu německé společnosti Meister a vyberte si podlahu podle Vašich představ. Přírodní linoleum se vyznačuje výbornými mechanickými vlastnostmi.

Přírodní linoleum se může pochlubit pružností a houževnatostí. K těmto vlastnostem přispívá také přírodní materiál, ze kterého je linoleum vyrobeno. Přírodní linoleum se vyrábí z oleje lisovaného z lněných semen. Pří výrobě přírodního linolea je používáno také materiálů, jako je korek, lněný olej, dřevěné piliny či mletý vápenec. O tom, jak přesně probíhá výroba přírodní linoleum, se můžete více dozvědět z internetových stránek společnosti Meister www.meister-podlahy.cz/sortiment/listy-prirodni-linoleum/.

Společnost Meister umožňuje svým zákazníkům vybrat si přírodní linoleum ze široké škály dekorů. Přírodní linoleum Meister se vyznačuje antistatickými a antibakteriálními vlastnostmi. Právě proto se linoleum používá také všude tam, kde se pracuje s elektronikou citlivou na statické výboje. Přírodní marmoleum patří k nenáročným typům podlah a vyznačuje se také vysokými teplenými a zvukově izolačními vlastnostmi. Kolekce LIB| LIC 400 S je výjimečná navíc tím, že je vybavena korkovým protihlukovým kašírováním o tloušťce 1 mm. Co se týče vzhledu, umí přírodní linoleum skvěle konkurovat modernějším podlahovinám, jako je například plovoucí podlaha. Přírodní linoleum dosahuje také úctyhodné životnosti, neboť vydrží až třicet let. K dobrému odbytu přírodního linea přispívá v neposlední řadě také jeho nízká pořizovací cena.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

27. 09. 2016