Vybavení do domu - kuchyně, obývací pokoj, salon a další
 

Práškové barvy

Objevili jste při úklidu půdy či sklepa starou domácí bílou elektroniku, která by Vám mohla posloužit ještě tuto zimu na chalupě? Pak by bylo rozhodně škoda ji jen tak vyhodit. Prášková lakovna Albixon Vám poskytne mnohem lepší radu, jak s touto ledničkou naložit. Nechejte na ni nanést práškovou barvu a uvidíte, že Vaše elektronické spotřebiče budou opět jako nové.

Prášková barva patří mezi jedny z nejpraktičtějších barev, které současný svět nabízí. Lze jí totiž použít téměř na cokoliv. Zmiňovaná bílá elektronika představuje pouze chabou část zástupců. Lze ji nanést také na plechy či opotřebované součásti karosérií automobilů. Prášková barva patří do skupiny tzv. průmyslových nátěrových hmot. Kdybychom si chtěli na příbalovém letáku přečíst, co tvoří její obsah, zjistili bychom, že se skládá ze směsi pryskyřic i pigmentů.

Její velkou výhodou je, že ji lze použít jak v interiérech, tak exteriérech. Nanesený povrch práškové barvy může být matný, lesklý, pololesklý, strukturální, metalický i kladívkový. Prášková barva je velmi dobře odolná vůči korozi i povětrnostním vlivům. Polyesterové práškové barvy s certifikátem Qualicoat jsou určeny výhradně do exteriérů a vyznačují se vysokou odolností vůči nepříznivým povětrnostním vlivům a jsou odolné také proti UV záření. Do automobilového průmyslu se nejčastěji používají akrylátové práškové barvy. V nabídce práškové lakovny Albixon objevíte rovněž barvy na kov, které zaručují dlouhodobou trvanlivost. Výhodou je nejen přijatelná cena, ale také šetrnost vůči životnímu prostředí.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

23. 09. 2013