Vybavení do domu - kuchyně, obývací pokoj, salon a další
 

Pohodové stěhování do nového bytu také se starým nábytkem

Rozhodli jste se v novém roce pro stěhování a rádi byste si nechali z nynějšího bydlení přestěhovat také Vaši oblíbenou sedací soupravu? Dříve než ji v novém bytě použijete, nechejte si ji vyčistit od společnosti Šachmat. Naše společnost Vám vyjde vstříc také ve večerních hodinách a o víkendech. Bližší informace o společnosti Šachmat najdete na jejích webových stránkách www.sachmat.com. Nemusíte tak dříve odcházet ze zaměstnání, abyste si zařídili Vaše osobní věci. S čištěním sedaček Olomoucbudete maximálně spokojeni. 

Sedací soupravy, koberce i čalounění jsou totiž nebezpečným zdrojem roztočů a prachu, který by bylo zbytečné šířit do Vaší nové domácnosti. Mokré čištění sedacích souprav v sobě přináší hygienický přínos, neboť si hravě poradí nejen s nejrůznějšími roztoči, ale také se skvrnami a prachem.  Společnost Šachmat používá k aplikaci kvalitní impregnace ty nejnovější přípravky, které jsou zároveň velmi šetrné k sedací soupravě.

Společnost Šachmat k mokrému čištění používá kvalitní přístroje švýcarské značky Cleanfix a šetrné chemikálie, které se svým složením podobají jemnému pracímu prostředku s obsahem přírodních mýdel. Kvalitní impregnace si poradí také s odstraněním skvrn, které na Vaší sedací soupravě zůstaly po poslední párty s přáteli. Mokré čištění zničí také skvrny po kečupu či po rozlité kávě. Navíc impregnace zabrání přímému kontaktu s tkaninou. Impregnace napomůže také zachování původní struktury a barvy. Impregnace zvyšuje rovněž odolnosti proti opotřebení tkaniny. Při impregnaci nejprve dojde k vyčištění sedací soupravy a teprve potom je aplikován nástřik impregnace.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

28. 12. 2016