Vybavení do domu - kuchyně, obývací pokoj, salon a další
 

Ložnice s postelemi Boxspring

Rozhodli jste se pro nové bydlení a rádi byste si jej zařídili tak, abyste se v něm cítili s Vaším parterem, co nejvíce pohodlně? Pokud jedná o Vaše první ubytování, pak Vás čeká dlouhé vybírání nového nábytku, kuchyňské linky i podlah. Mnoho žen hledá inspiraci k vybavení domácnosti na internetu i v nejrůznějších katalozích. V těchto magazínech najdete také mnoho typů na to, jak vybavit Vaši ložnici.

Neodmyslitelnou součástí každé ložnice je postel, která má být nejen módním doplňkem, ale v neposlední řadě by měla splňovat veškeré parametry kvalitní postele. Jen s postelemi Boxspring od společnosti Velda pak najdete naprostou komfortnost pro Váš spánek. Postele Boxspring značky Velda připomínají spánek na vzduchovém polštáři. Veškeré tyto vlastnosti posteli Velda zaručuje systém taštičkových matrací. Jak tento systém funguje, si můžete přečíst sami na webové adrese postele-velda.cztéto belgické značky.

Taštičkové matrace si zakládají na tom, že jejich součástí jsou ocelové pružinky, z nichž každá je vložena v samotné látkové taštičce. V jedné matraci značky Velda se skrývá až tři tisíce pružinky, které jsou rozděleny do sedmi zón tří různých tvrdostí. Taštičkový princip umožňuje odvádět z matrací pot a vyvarovat se tak plesnivění.

S kontinentálními postelemi od značky Velda, se kterými se můžete obvykle setkat pouze v těch nejluxusnějších hotelích, budete také nad míru spokojeni. Díky postelím od naší společnosti získáte znovu pocit, že spánek je skutečně relaxací. Díky kontinentálním postelím úspěšně zatočíte s bolestí zad i krční páteře a po nočním odpočinku se budete cítit skutečně fit.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

27. 10. 2015