Vybavení do domu - kuchyně, obývací pokoj, salon a další
 

Kvalitní postele

Vybavujete si nově Vaši domácnost a rádi byste si pořídili do ložnice kvalitní postele? Inspirujte se nabídkou belgické firmy Velda, kterou najdete také na této webové adrese postele-velda.cz. Pro postele společnosti Velda se vyznačují speciálními matracemi, které přispívají ke kvalitnímu spánku. V nabídkovém katalogu najdete obrovské množství různých typů čel, nožek i potahů. S kvalitními postelemi od společnosti Velda si vytvoříte ložnici Vašich snů.

Po pořízení postelí boxsprings Velda Classic si na své přijdou také vysoce nároční zákazníci. Matrace Classic jsou vyrobeny z nejjemnějších tzv. belgického damašku, který obsahuje stoprocentní vizkózu. Matrace Velda Classic mají jedinečná taštičková jádra, která jsou uspořádána do sedmi komfortních zón tří různých tuhostí. Matrace Velda Classic obsahují více než tři tisíce pružinek. Taštičkové matrace Velda Classic obsahují až ve dvou vrstvách mini taštičkové jádro Posturfil, která přispívá ke zdravému spánku, po kterém Vás jen stěží začne bolet krční páteř a záda.

Toto taštičkové jádro je vysoké pouhých tři a půl centimetru a obsahuje v sobě schopnost jedinečně se přizpůsobit lidského tělu. Během spánku dokáže ideálně rozložit na podložce hmotnost lidského těla a najít tak tu nejlepší polohu pro lidskou páteř. Pořiďte si do Vaší ložnice postele boxsprings a podpoříte tak nejen Vaše zdraví, ale také vybavíte moderně Vaši ložnici. Postele boxsprings si můžete u společnosti Velda pořídit ve dvou provedeních. První možnou verzí je 2C, které v sobě zahrnuje box, matraci, čelo i nožičky. V provedení 3C najdete box, dekorační matrace, matracový top a nožičky. Prostor ložnice můžete doplnit o noční stolky nebo odkládací truhly.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

16. 09. 2014