Vybavení do domu - kuchyně, obývací pokoj, salon a další
 

Kvalitní matrace Tropico a Gumotex

Čeká Vás stěhování a rádi byste si pořídili novou postel společně s novými matracemi? Inspiraci jistě najdete také na webových stránkách internetové prodejny Levné české matrace. Koupě matrací a roštu si zaslouží určitě Vaši pozornost, neboť od toho se odvíjí nejen vzhled Vaší postele, ale zejména kvalita Vašeho spánku. Při spánku totiž v těle probíhá regenerace a tělo nabírá nové síly.

Lidé se často ráno probouzí s bolestí hlavy, aniž by věděli, že právě nekvalitní matrace může být jednou z příčin těchto potíží. Na kvalitu matrací dbá také internetová prodejna Levné české matrace. V její nabídce najdete hned několik materiálů matrací.

Zakoupit si zde můžete například latexové, pružinové či taštičkové matrace. Poslední jmenovaný materiál matrací sebou oproti pružinovým matracím přináší také několik výhod, mezi které lze zařadit mimo jiné i větší počet pružin, které umožňují lepší rozložení váhy na matraci. Oproti tomu latexové matrace jsou obvykle vyrobeny z přírodního, nebo syntetického latexového materiálu. Mezi kvalitní a zdravotně nezávadné matrace patří rovněž Gumotex matrace. Společnost Gumotex vyrábí matrace nejrůznějších velikostí. Například matraci Athéna Plus můžete mít ve velikosti 160x200x16 Flora cm, 80x200x16 cm Greenfirt, nebo 85x195x16 cm Greenfirst.

S matracemi Tropico můžete získat rovněž spánek plný pohody. Matrace této značky představují vůbec nejprodávanější matrace na současném trhu. Vyzkoušejte například matrace Aroma Visco velikosti 100x200x22 cm a budete spát jako v pohádce.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

13. 02. 2014