Vybavení do domu - kuchyně, obývací pokoj, salon a další
 

Golfový kočárek pro Vaše děti

Dozvěděli jste se radostnou novinu o tom, že do Vaší rodiny brzy přibude další člen nebo se Vám jen porouchal kočárek a Vy hledáte pro své miminko nový? Výběru dětského kočárku bychom měli věnovat patřičnou pozornost. Spousta budoucích rodičů má tendenci vybírat kočárek hlavně podle barvy a podle toho, jestli budete sloužit chlapci či holčičce. Je sice hezké, když jde na první pohled poznat, jestli kočárek patří malému děvčeti či kloučkovi, ale při výběru kočárku bychom měli věnovat pozornost zejména tomu, aby byl kočárek bytelný a dobře ovladatelný. Určitě by se mělo Vaše dítě v kočárku cítit pohodlně.

Záleží také na tom, v jakém prostředí se budeme s kočárkem pohybovat. Plánujeme-li chodit na vycházky zejména do města, jsou vhodnější menší pevná kola. Dětský kočárek s velkými nafukovacími koly je vhodný do přírody. Dobrou skladnost kočárku oceníme zejména ve chvílích, kdy se chystáme cestovat hromadnými prostředky nebo autem. Kočárky lze také vybírat podle stáří jednotlivého dítěte. Golfové kočárky jsou určeny pro starší děti.

Jejich výhodou je, že děti z nich mohou sledovat, co se děje v jejich okolí. Chcete-li vzít dítě v létě na vycházku do města a zajít si třeba na zmrzlinu, je golfový kočárek tím správným prostředkem, jak si ulehčit cestu s malými dětmi. Tento typ kočárku je možné zakoupit za velmi příznivé ceny a u rodičů jsou velmi oblíbené také díky své nízké hmotnosti a skladnosti. Děti, které již umí sami chodit, ale neujdou ještě sami dlouhou trasu, se rády svezou v golfovém kočárku. Pokud jste maminkou dvojčat, uvítáte určitě golfový kočárek pro dvojčata.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

15. 07. 2013