Vybavení do domu - kuchyně, obývací pokoj, salon a další
 

Bazénové schůdky od Albixon

Pořídili jste si na Vaši zahradu venkovní bazén a rádi byste mu nyní poskytli absolutní péči? S bazénovým příslušenstvím od společnosti Albixon se Vám to může podařit. Pořídit si zde můžete za velmi výhodnou cenu nejrůznější alarmy, bazénovou pískovou filtraci, světla do bazénů i tepelná čerpadla. V nabídce samozřejmě nesmí chybět nerezové bazénové schůdky a bazénové vysavače. Nerezové bazénové schůdky od společnosti Albixon Vám poskytnou bezpečný vstup do Vaše bazénu. Vzhledem k tomu, že slouží k Vašemu absolutnímu bezpečí, je zapotřebí jejich výběru věnovat pečlivou pozornost.

Pro Vaše vlastní dobro je doporučeno pořizovat bazénové schůdky z kvalitní nerezové oceli. Na rozdíl od plastových bazénových schůdků disponují nerezové bazénové schůdky pevnou konstrukcí. Vzhledem k tomu, že se jedná vždy o pobyt v mokrém prostředí, je dobré vybírat takové schůdky, aby splňovaly pravidla protiskluzové úpravy. U firmy Albixon si můžete vybírat nerezové schůdky hned z několika typů.

Najdete zde nerezové bazénové schůdky úzké se třemi i čtyřmi stupni šprušlí a rovněž nerezový žebřík široký se třemi a čtyřmi stupni. Naprosté čistoty ve Vašem bazénu docílíte pomocí bazénových vysavačů. Například s čističem dna standard jedinečně vyčistíte dno Vašeho bazénu. Jedná se přitom o nejlevnější variantu čištění dna i stěn bazénu. Pro čištění dna rodinných bazénu je určen především automatický vysavač Scrubber s pojízdným vozíkem. Pro vysávání dna menších bazénu je určen vysavač Zodiac Vortex 1. Dopřejte Vašemu bazénu šetrnou péči pomocí bazénového příslušenství od společnosti Albixon!

Diskuze k článku

Vysavac (Tomáš) 08. 11. 2016 Odpověď
jo, nakonec jseme si ho hned jeste v zime koupili, abychom ho na zacátku léta uz meli. Je dobrej
Vysavač (Tomáš) 08. 01. 2016 Odpověď
Mají dobré věci a pokud splnuje funkce pro vás bazen klidne ho vemte. Vysavač máme výkonnější doma, ale to hlavně proto, že máme velký bazén.
vysavac (Adam) 04. 01. 2016 Odpověď
Dobrý den. Dívala jsem se na vysavače u Albixonu a zaujal mě pro náš menší bazén www.bazeny.cz/bazenove-prislusenstvi/vysavace/vysavac-vortex-1/?filter_name=vysava%C4%8D. Co na něj říkáte?

Nový komentář

25. 06. 2014