Vybavení do domu - kuchyně, obývací pokoj, salon a další
 

Dlažba do koupelny od Keramiky Soukup

Rádi byste zrekonstruovali Váš domov a hodláte začít u koupelny? Kromě nové vany či sprchy a ostatních věcí do koupelny byste neměli zapomínat ani na výběr nové dlažby do koupelny. Dlažba do kuchyně je dalším druhem sortimentu zboží, které můžete v Keramice Soukup pořídit. 

S výběrem Vám velmi ráda pomůže Keramika Soukup, jejíž zboží naleznete na této webové adrese www.keramikasoukup.cz.

Tato internetová prodejna disponuje velmi bohatým sortimentem zbožím dlažeb a obkladů. Velmi typické jsou pro ni také různorodé styly od renomovaných evropských výrobců. V nabídkovém katalogu naleznete například dlažby a obklady italské značky Marazzi, La Faenza i ABK. Velmi oblíbené jsou také dlažby a obklady Peronda, Saloni, Aparici a Apaviza. Objednat si však můžete samozřejmě také obklady a dlažbu do koupelny české značky Lasselsberger – RAKO.

Díky dlažbě z Keramiky Soukup bude Vaše koupelna vybavena nejen kvalitním materiálem, ale bude hýřit také veselými barvami. Také povrchy dlažby jsou různorodé. Ať už hledáte koupelnové dlažby jednobarevné, nebo s různými ozdobnými prvky, vždy si vyberete a Vaši koupelnu vybavíte moderně. V případě zájmu o 3D grafickou vizualizaci dlažby se můžete na Keramiku Soukup obrátit.

Toužíte-li po koupelně v pastelových barvách, pak Vás Keramika Soukup velmi ráda doporučí dlažbu značky Ceramika Color Domenico ve fialové barvě. Tato dlažba Vás zaujme nejen svou jemně fialovou barvou, ale také typickým vysokolesklým bílým obkladem. Mezi doporučenými dlažbami najdete značku OSAKA s designem barevné tkaniny. V této dlažbě se promítají dvě kombinaci barev, které jsou doplněny o světlý odstín pro vzájemnou kombinaci.  

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

24. 09. 2014