Vybavení do domu - kuchyně, obývací pokoj, salon a další
 

Dětské tapety

Vybavujete pokoj Vašemu dítěti a rádi byste mu v něm vytvořili příjemné prostředí, ve kterém bude rádo pobývat? S dětskými tapetami Šárka se Vám to může podařit. Dětské tapety od Tapety Šárka vykouzlí pokojíček, který budou ostatní děti Vašemu dítku tiše závidět. V internetové prodejně Tapety Šárka můžete vybrat tapety s nejrozmanitějšími vzory, ornamenty i barvami. Tapety Šárka si klade za cíl nabídnout takové tapety, které se budou našim nejmenším líbit. Podrobnější nabídku naleznete na této webové adrese www.tapety-sarka.cz/Tapety-podle-tematu/Detske-tapety/.

Obrovská výhoda tapet spočívá zejména v tom, že je po několika letech můžeme jednoduše vyměnit a hradit novými. Také jejich aplikace je mnohem jednoduší, než se může na první pohled zdát. Je to způsobeno zejména dnešními moderními lepidly, která se již nevyrábí na bázi škrobu. Dnešní moderní lepidla netvrdnou tak rychle, jako v minulosti. Tato vlastnost umožňuje mnohem jednoduší práci s lepidly. Do dívčího dětského pokoje se skvěle hodí zejména papírová tapeta Rasch, Piccolo 2015 číslo 270921. Rozměr jedné role činí 10,05mx0,53m.

Jemná růžová barva se zvířecími motivy dopřeje Vašemu dítěti radostné dětství a přispěje k rozvoji jejich fantazie. Tato dětská tapeta je vyrobena ze zdravotně nezávadného materiálu. Chystají-li se Vaše děti po letních prázdninách do školy, může jím tento životní krok ulehčit papírová tapeta Rasch, Piccolo 2015 číslo 271706 s motivem čísel a oblíbených dětských zvířat.  Do místností pro dospívající děti jsou vhodné fototapety na zeď.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

27. 06. 2014