Vybavení do domu - kuchyně, obývací pokoj, salon a další
 

Bazénové schůdky

Pořídili jste si plavecký bazén a chybí Vám u něj schůdky do bazénu? Díky aktuální nabídce společnosti Albixon může být přístup do Vašeho bazénu mnohem pohodlnější. U Albixon najdete ty nejkvalitnější, nerezové schůdky, které se v současnosti na nákupním trhu nachází. Při koupi bazénových schůdků byste měli dbát zejména na to, aby byly bezpečné, neboť nebezpečí, že Vám p ři výstupu z bazénu sklouzne po mokré podlaze je více než velké, proto je důležité, aby schůdky držely při bazénu skutečně pevně. Společnost Albixon disponuje bohatou nabídkou vyrobené z nerezové oceli. Vybrat si můžete schůdky v podobě úzkého žebříku tří a čtyřstupňového i širokého žebříku se třemi nebo čtyřmi schůdky. Cena se pohybuje kolem sedmi až osmi tisíc.

Na internetu či v kamenných prodejnách se můžete setkat také s plastovými bazénovými schůdky, ty však oproti těm nerezovým nejsou tak kvalitní, ani bezpečné.  Výhoda nerezových schůdků spočívá zejména v jejich pevné konstrukci a jejich dlouhodobá životnost. Schůdky do bazénu by měly mít také dostatečnou nosnost. Současně by měly být dostatečně široké, aby umožnily pohodlný a bezpečný vstup do bazénu.

S kvalitními bezpečnými bazénovými schůdky se můžete již nyní připravit na letní sezónu. V nabídkovém katalogu společnosti Albixon však nenajdete pouze schůdky do bazénu, ale také veškeré bazénové příslušenství, bazény, vířivky, infrasauny či solární sprchy zahradní. Čistou vodu v bazénu si můžete zachovat díky bazénovým vysavačům. Albixon nabízí bazénové vysavače ruční, poloautomatické i automatické. 

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

28. 11. 2013