Vybavení do domu - kuchyně, obývací pokoj, salon a další
 

Bazénové schůdky od Albixon

Pořídili jste si na Vaši zahradu venkovní bazén a rádi byste mu nyní poskytli absolutní péči? S bazénovým příslušenstvím od společnosti Albixon se Vám to může podařit. Pořídit si zde můžete za velmi výhodnou cenu nejrůznější alarmy, bazénovou pískovou filtraci, světla do bazénů i tepelná čerpadla. V nabídce samozřejmě nesmí chybět nerezové bazénové schůdky a bazénové vysavače. Nerezové bazénové schůdky od společnosti Albixon Vám poskytnou bezpečný vstup do Vaše bazénu. Vzhledem k tomu, že slouží k Vašemu absolutnímu bezpečí, je zapotřebí jejich výběru věnovat pečlivou pozornost.

Pro Vaše vlastní dobro je doporučeno pořizovat bazénové schůdky z kvalitní nerezové oceli. Na rozdíl od plastových bazénových schůdků disponují nerezové bazénové schůdky pevnou konstrukcí. Vzhledem k tomu, že se jedná vždy o pobyt v mokrém prostředí, je dobré vybírat takové schůdky, aby splňovaly pravidla protiskluzové úpravy. U firmy Albixon si můžete vybírat nerezové schůdky hned z několika typů.

Najdete zde nerezové bazénové schůdky úzké se třemi i čtyřmi stupni šprušlí a rovněž nerezový žebřík široký se třemi a čtyřmi stupni. Naprosté čistoty ve Vašem bazénu docílíte pomocí bazénových vysavačů. Například s čističem dna standard jedinečně vyčistíte dno Vašeho bazénu. Jedná se přitom o nejlevnější variantu čištění dna i stěn bazénu. Pro čištění dna rodinných bazénu je určen především automatický vysavač Scrubber s pojízdným vozíkem. Pro vysávání dna menších bazénu je určen vysavač Zodiac Vortex 1. Dopřejte Vašemu bazénu šetrnou péči pomocí bazénového příslušenství od společnosti Albixon!

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Vysavac: jo, nakonec jseme si ho... 0 Tomáš 08. 11. 2016
Vysavač: Mají dobré věci a pokud... 0 Tomáš 08. 01. 2016
vysavac: Dobrý den. Dívala jsem se... 0 Adam 04. 01. 2016
číst vše Nový příspěvek

25. 06. 2014